Trenerzy

 

TRENERZY

Jesteśmy trenerami umiejętności interpersonalnych.    Od 10 lat pracujemy nad rozwojem naszych klientów i  naszym własnym. Mamy  doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla biznesu, oświaty, samorządów, młodzieży, i osób prywatnych.

Naszej pracy przyświeca cel, by po spotkaniu z nami każdy mógł odkryć swój potencjał, funkcjonować w zgodzie z sobą i lepiej żyć, współdziałać z innymi ludźmi.

Każdy trening prowadzi dwóch trenerów – trener wiodący oraz trener wspierający, dlatego współpracujemy też z innymi trenerami, którzy podobnie postrzegają naszą misję i w swojej pracy wykorzystują te same metody i narzędzia.

W swojej praktyce stosujemy się do kodeksu pracy psychologa PTP oraz poddajemy się superwizji.

a2

SŁAWOMIR PRUSAKOWSKI

(psycholog, nauczyciel akademicki Uniwersytet SWPS, trener)

Trener biznesu. Posiada uprawnienia II stopnia Polskiego Towarzystwa psychologicznego do prowadzenia Treningów interpersonalnych. Przeprowadził ponad 11000 godzin szkoleń w tym ponad 900 godzin treningów interpersonalnych. Ukończył Akademię Treningu Interpersonalnego przy Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys. Współpracuje z wieloma organizacjami szkolącymi i uczelniami, min. Instytut Witelon, Trening Partners, Uniwersytet SWPS, Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr, Akademia Pedagogiki Specjalnej. Szkolił dla takich firm jak min.: BzWBK, Colian, EricPol, Grupa Żywiec, PWC, Santander, Tauron. Zajmuje się także działalnością prospołeczną. Laureat nagród za działalność prospołeczną (min. PolCul). Szkoli trenerów ucząc adeptów tego zawodu.
Prowadzi treningi dla osób chcących się rozwijać osobiście i lepiej funkcjonować w grupach. Publikuje w czasopismach branżowych.
„Prywatnie wiem, że nikt nigdy nie dał mi tak wiele jak inni ludzie którzy we mnie wierzyli. Staram się dzielić tym co otrzymałem. Lubię ludzi i wspieram ich w rozwoju. Jestem ciekaw każdego spotkania”.

a1

TOMASZ WALECZKO

(psycholog, trener, ewaluator)

Trener treningu interpersonalnego II st. rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. ponad 16000 godzin szkoleniowych i warsztatowych  od 2004 roku, głównie z z zakresu umiejętności interpersonalnych. Prowadzi także kursy i szkolenia doskonalące umiejętności trenerskie.. Ukończył Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego KCP  w 2004 roku oraz Akademię Treningu Interpersonalnego Elżbiety Sołtys w 2008 roku. Uczy się w 4,5 letniej szkole psychoterapii psychodynamicznej KCP .
“Życie jest piękne, chociaż czasem tego nie widać. Każdy powinien mieć możliwość siłę i i odwagę, by wyrażać swoje wartości, emocje oraz doświadczać pięknych spotkań z ludźmi”. Prywatnie fan wędrówek górskich, fantasy i gier planszowych”.

a3

BARBARA PODGÓRSKA

(psycholog, terapeuta, nauczyciel akademicki Uniwersytet SWPS, trener)

Trenerka biznesu i edukacji, coach, psycholożka, biolożka, terapeutka poznawczo-behawioralna. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (biologia), Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (psychologia), Szkoły Trenerów i Doradców Personalnych Elżbiety Sołtys w Krakowie (certyfikat trenerski), Szkoły Coachingu Moderator we Wrocławiu (certyfikat). Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.
Prowadzi szkolenia dla osób chcących rozwijać kompetencje w oparciu o pogłębienie samoświadomości. Entuzjastka biologicznych podstaw funkcjonowania człowieka i innych zwierząt. Czas wolny najchętniej spędza z rodziną i przyjaciółmi w górach na obserwacjach przyrody.
„Czas spędzony z drugim człowiekiem jest tym najcenniejszym, co możemy sobie podarować. Czas i uwagę. A to jest piękne , gdy się lubi ludzi.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *